Universalus Dekupazo klijai

Go down

Universalus Dekupazo klijai

Rašyti  Sem on Kv. 11 26, 2009 8:05 amSpecialūs dekupažo klijai turi lako sudedamųjų dalių, todėl priklijuotas paveiksliukas džiūsta daug greičiau, servetėlė ne taip „praskysta“, mažiau raukšlėjasi. Klijai bekvapiai, negeltonuoja, reikalui esant dar galima praskiesti vandeniu. Jie yra pienelio tirštumo, todėl net ir praskiedus vandeniu neatsiranda gumuliukų. Klijai dažnai būna dviejų rūšių – turi blizgesį arba yra matiniai. Blizgūs klijai pasodrina priklijuoto paveiksliuko spalvas. Klijus tepkite švelniu, minkštu teptuku.


Specialūs klijai

Tai specialūs klijai klijuoti paveiksliukams ant žvakių, audinio, stiklo, porceliano. Jie leidžia dekoruotą daiktą deginti (žvakę), skalbti (audinį), plauti (stiklą, porcelianą, keramiką).

Ant stiklo piešinėliai klijuojami specialiais klijais. Šiais klijais patepti daiktą, kur bus klijuojamas piešinėlis. Uždėti motyvą ir jį iš viršaus dar kartą patepti šiais klijais. Jeigu stiklinis daiktas dar yra dekoruojamas kitomis priemonėmis (pvz. sendinimo priemonėmis), viršų dar kartą padengti šia priemone. Išdžiūvus po 24 valanadų kaitinti 130ºC orkaitėje apie 90min. Daiktą galima plauti rankomis. Negalima plauti indaplovėje ir ilgai laikyti įmerkus į vandenį.

Kad paveiksliukas stipriai laikytųsi ant audinio skalbiant rankomis 40° temperatūroje, jis taip pat klijuojamas specialiais klijais. Uždėti servetėlę norimoje vietoje, tepti servetėlę ant viršaus, kad priliptų visas paveikslėlis. Po 24 valandų iš blogosios pusės lyginti 5 minutes. Galima skalbti rankomis 40ºC. Patariama ant audinio klijuoti paveikslėlius tik iš popierinės servetėlės, nes ji ploniausia ir geriausia prilimpa.

Ant žvakės paveiksliukai taip pat klijuojami specialiais klijais. Todėl deginant žvakę nėra nemalonaus kvapo, paveikslėlis neslysta, lengviau prilimpa. Žvakę prieš dekoravimą galima šiek tiek pašveisti švitriniu popieriumi – taip paviršius taps šiurkštesnis, lengviau sukibs su dažais ar klijais.

Informacija imta is : www.senasnaujas.lt

Sem
Admin

Pranešimų skaičius : 37
Join date : 2009-11-23
Miestas : Kaunas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://meno-akademija.lifeme.net

Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume